Świdnica, Tel.: +48 74 637 91 91, e-mail: expertpro@expertpro.plWałbrzych, Tel.: +48 74 842 60 15, e-mail: expertpro@expertpro.pl facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki na sprzedaż

sortuj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Bronów,

280 000 | 1527 m2
nr oferty: 126/EXP/OGS

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1527m2 wraz ze stodołą w okolicy gminy wiejskiej Dobromierz, we wsi Bronów. Lokalizacja idealna, 10min drogi do drogi ekspresowej S3, 3km do Dobromierza, 5km do Zalewu Jeziora Dobromierz. Stodoła może stanowić idealną podstawę do wykonania tak modnego w dzisiejszych czasach, domu modułowego. Do działki prowadzi droga asfaltowa. Na działce media: prąd, woda (hydrant). Dodatkowo wykonane z kostki brukowej miejsca parkingowe na działce. Świetna lokalizacja, cicha i bezpieczna okolica, mili sąsiedzi, wokół mnóstwo terenów zielonych, ruiny pałacu z 1880 r. rodu von Mutius, dogodny wyjazd w stronę Wrocławia i Legnicy. Cena: 280.000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych ul. Rynek 22 lub Świdnica ul. Pułaskiego 21 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Podgórze

85 000 | 450 m2
nr oferty: 124/EXP/OGS

Na sprzedaż działka budowlana w bardzo dobrej lokalizacji w Wałbrzychu. Nieruchomość położona jest w spokojnej, drugiej linii zabudowy na pograniczu Podgórza i Śródmieścia. Z działki dogodny dojazd do Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej, Galerii Victoria, Rynku Wałbrzyskiego, jak i w tereny górskie, typu Rzeczka czy Andrzejówka. Działka o powierzchni 450m2, położona na terenie płaskim, porośniętym obecnie kwiatami, krzewami i małymi drzewkami. Dodatkowo na terenie działki znajduje się altanka oraz pomieszczenie gospodarcze wykonane z blachy, które może pełnić docelowo funkcję garażu. Do działki prowadzi droga asfaltowa. W drodze głównej oddalonej o ok. 60m od granicy działki, znajdują się media. Teren działki ogrodzony siatką, zamykany bramą. Cena: 85.000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych ul. Sienkiewicza 8 lub Świdnica ul. Pułaskiego 21 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Podgórze

135 000 | 800 m2
nr oferty: 121/EXP/OGS

Na sprzedaż działka budowlana w bardzo dobrej lokalizacji w Wałbrzychu z 2 garażami. Możliwość wydzierżawienia powierzchni ok 300m2 w cenie 900zł. Nieruchomość położona jest w spokojnej, drugiej linii zabudowy na pograniczu Podgórza i Śródmieścia. Z działki dogodny dojazd do Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej, Galerii Victoria, Rynku Wałbrzyskiego, jak i w tereny górskie, typu Rzeczka czy Andrzejówka. Działka o powierzchni 800m2, położona na terenie płaskim, porośniętym obecnie kwiatami, krzewami i małymi drzewkami. Dodatkowo na terenie działki znajduje się altanka oraz pomieszczenie gospodarcze wykonane z blachy, które może pełnić docelowo funkcję garażu. Do działki prowadzi droga asfaltowa. W drodze głównej oddalonej o ok. 60m od granicy działki, znajdują się media. Teren działki ogrodzony siatką, zamykany bramą. Cena: 135.000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych ul. Sienkiewicza 8 lub Świdnica ul. Pułaskiego 21 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.