Świdnica, Tel.: +48 74 637 91 91, e-mail: expertpro@expertpro.plWałbrzych, Tel.: +48 74 842 60 15, e-mail: expertpro@expertpro.pl facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki

sortuj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wirki, Wirki

130 000 | 1141 m2
nr oferty: 123/EXP/OGS

Na sprzedaż działki budowlane w malowniczej niewielkiej miejscowości pod Ślężą, w Wirkach. Nieruchomości położone są w spokojnej części wsi, przy bocznej drodze. Z działek dogodny dojazd do Marcinowic (5 km), Świdnicy ( 9 km), na Ślężę. Każda z działek o powierzchni 1141 m2 , położone na terenie płaskim, porośniętym obecnie trawą. Działki posiadają udział w drodze. Do działek prowadzi droga asfaltowa, przy której jest możliwość podłączenia się do: energii elektrycznej (również światłowód w najbliższym czasie), wodociągu, kanalizacji. Cena jednej działki: 130 000 zł Dogodna lokalizacja, nieopodal plac zabaw, siłownia na wolnym powietrzu, w odległości 2 km żłobek, szkoła w odległości ok. 5km (autobus szkolny). Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych ul. Sienkiewicza 8 lub Świdnica ul. Pułaskiego 21 Agent prowadzący: Anna Witkowska, tel. 535 534 015. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Podgórze

149 000 | 800 m2
nr oferty: 121/EXP/OGS

Na sprzedaż działka budowlana w bardzo dobrej lokalizacji w Wałbrzychu z 2 garażami. Nieruchomość położona jest w spokojnej, drugiej linii zabudowy na pograniczu Podgórza i Śródmieścia. Z działki dogodny dojazd do Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej, Galerii Victoria, Rynku Wałbrzyskiego, jak i w tereny górskie, typu Rzeczka czy Andrzejówka. Działka o powierzchni 800m2, położona na terenie płaskim, porośniętym obecnie kwiatami, krzewami i małymi drzewkami. Dodatkowo na terenie działki znajduje się altanka oraz pomieszczenie gospodarcze wykonane z blachy, które może pełnić docelowo funkcję garażu. Do działki prowadzi droga asfaltowa. W drodze głównej oddalonej o ok. 60m od granicy działki, znajdują się media. Teren działki ogrodzony siatką, zamykany bramą. Cena: 149.000 zł Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych ul. Sienkiewicza 8 lub Świdnica ul. Pułaskiego 21 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.