Świdnica, Tel.: +48 74 637 91 91, e-mail: expertpro@expertpro.plWałbrzych, Tel.: +48 74 842 60 15, e-mail: expertpro@expertpro.pl facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale

sortuj
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM
Oferta aktualna

LOKAL na WYNAJEM

Wałbrzych, Śródmieście

3 000 | 89 m2
nr oferty: 19/EXP/OLW

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na wynajem lub sprzedaż przestronny lokal w Wałbrzychu w spokojnej części Śródmieścia o pow. 89,12m2. Lokal składa się z pomieszczenia typu open space i zaplecza higieniczno-sanitarnego. Na dzień dzisiejszy lokal jest przystosowany pod działalność gastronomiczną. Lokal składa się z dużej przestrzeni podzielonej na część kuchenną, w której wydzielono pomieszczenie na zwrot naczyń, oraz salę dla klientów, w której znajdują się stoliki oraz wejście do 2 łazienek dla klientów. Zaplecze składa się z dużego korytarza, pomieszczenia gospodarczego oraz zaplecza dla pracowników z łazienką. Zdjęcia wnętrza zostały wykonane przed finalnym wykończeniem pod poprzedniego Najemcę. Dodatkowo do dyspozycji piwnica. Lokal położony na parterze w odremontowanej kamienicy. Lokal posiada witrynę reklamową. Lokal wolny od 1.01.2023r. Cena: 3000zł Media: ogrzewanie gazowe, woda, prąd. Dodatkowo płatna kaucja zwrotna: 3000zł + opłata dla biura nieruchomości 3000zł. Polecam i zapraszam na bezpłatną prezentację. Więcej informacji: ExpertPro Nieruchomości: Świdnica ul. Pułaskiego 21 lub Wałbrzych ul. Sienkiewicza 8. Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

LOKAL na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Śródmieście

450 000 | 89 m2
nr oferty: 18/EXP/OLS

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż przestronny lokal w Wałbrzychu w spokojnej części Śródmieścia o pow. 89,12m2. Lokal składa się z pomieszczenia typu open space i zaplecza higieniczno-sanitarnego. Na dzień dzisiejszy lokal jest przystosowany pod działalność gastronomiczną. Lokal składa się z dużej przestrzeni podzielonej na część kuchenną, w której wydzielono pomieszczenie na zwrot naczyń, oraz salę dla klientów, w której znajdują się stoliki oraz wejście do 2 łazienek dla klientów. Zaplecze składa się z dużego korytarza, pomieszczenia gospodarczego oraz zaplecza dla pracowników z łazienką. Zdjęcia wnętrza zostały wykonane przed finalnym wykończeniem pod poprzedniego Najemcę. Dodatkowo do dyspozycji piwnica. Lokal położony na parterze w odremontowanej kamienicy. Lokal posiada witrynę reklamową i dostęp do wszystkich mediów: woda, prąd, gaz. Cena: 450.000zł Polecam i zapraszam na bezpłatną prezentację. Więcej informacji: ExpertPro Nieruchomości: Świdnica ul. Pułaskiego 21 lub Wałbrzych ul. Sienkiewicza 8. Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

LOKAL na SPRZEDAŻ

Świdnica, Centrum

259 000 | 44 m2
nr oferty: 17/EXP/OLS

Na sprzedaż wyremontowany lokal w ścisłym Centrum Świdnicy o powierzchni 44 m2. Lokal składa się z pomieszczenia głównego z dużą witryną, gabinetu z oknem, łazienki oraz osobnego WC. Na dzień dzisiejszy lokal jest przystosowany pod biurowo-usługową, może być tez przeznaczony na salon kosmetyczny, fryzjerski, biuro itp. Lokal jest świeżo po generalnym remoncie, posiada nowe instalacje elektryczne i wodno- kanalizacyjne, nowe podłogi docieplone od wewnątrz. Jest przygotowane przyłącze pod ogrzewanie elektryczne. W zależności od potrzeb jest możliwość wykonania ogrzewania gazowego. Niski Czynsz do wspólnoty wynosi ok. 100 zł. Lokal położony na parterze w zadbanej kamienicy. Lokal posiada witrynę reklamową i dostęp do wszystkich mediów: woda, prąd, gaz. Cena: 259.000zł Polecam i zapraszam na bezpłatną prezentację. Więcej informacji: ExpertPro Nieruchomości: Świdnica ul. Pułaskiego 21 lub Wałbrzych ul. Sienkiewicza 8. Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel. 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.