Świdnica, Tel.: +48 74 637 91 91, e-mail: expertpro@expertpro.plWałbrzych, Tel.: +48 74 842 60 15, e-mail: expertpro@expertpro.pl facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania na sprzedaż

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Podzamcze

450 000 | 71 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 3509/EXP/MS

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Podzamczu na wysokim paterze. FORMA WŁASNOŚCI: PEŁNA WŁASNOŚĆ. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 71m2 zlokalizowane jest w bloku z windą i składa się z: - salonu z wyjściem na duży balkon, - 2 sypialni, - kuchni połączonej z jadalnią, - łazienki, - WC, - przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. ok 4m2. Mieszkanie pierwotnie było 4-pokojowe, można przywrócić do tego stanu, poprzez postawienie ściany między kuchnią i jadalnią. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Standard: instalacje po wymianie, na podłogach panele, na ścianach gładzie,, okna PCV, drzwi wewnętrzne nowego typu, zewnętrzne antywłamaniowe, blok po termomodernizacji, zarządzany przez Wspólnotę. Koszty utrzymania: czynsz ok. 860zł, na 4 osoby: w tym zaliczka na ogrzewanie, opłata dla Zarządcy, opłata na Fundusz Remontowy, zaliczka na wodę ciepłą i zimną, opłata za wywóz nieczystości. Opłaty dodatkowe: prąd. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko sklepy, duży parking, bazar, przystanek, szkoła, przychodnia, dużo terenów zielonych. Cena: 450.000 zł Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Podzamcze

259 000 | 37 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3508/EXP/MS

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Podzamczu przy ul. Grodzkiej na wysokim paterze. FORMA WŁASNOŚCI: PEŁNA WŁASNOŚĆ. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 35,50m2 zlokalizowane jest w bloku z windą i składa się z: - salonu połączonego z kuchnią z wyjściem na duży balkon, - sypialni, - łazienki z WC, - przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica o pow.1,2m2. Mieszkanie odświeżone pół roku temu. Standard: instalacje po wymianie, na podłogach panele, na ścianach gładzie i tapety ozdobne, okna PCV, drzwi wewnętrzne nowszego typu, zewnętrzne antywłamaniowe. Koszty utrzymania: czynsz ok. 500zł, w tym zaliczka na ogrzewanie, opłaty eksploatacyjne do Spółdzielni, zaliczka na wodę ciepłą i zimną, ryczałt za gaz, opłata za wywóz nieczystości. Czynsz wyliczony na 1 osobę. Opłaty dodatkowe: prąd. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko sklepy, duży parking, bazar, szkoła, Kościół. Cena: 259.000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Piaskowa Góra

199 000 | 29 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 3507/EXP/MS

Na sprzedaż słoneczna kawalerka na parterze w Wałbrzychu na Piaskowej Górze. FORMA WŁASNOŚCI: PEŁNA WŁASNOŚĆ. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 26,30m2 zlokalizowana jest na parterze w 4-piętrowym bloku i składa się z: - pokoju, - kuchni z oknem, - łazienki z WC, - przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 2,20m2. Łączna powierzchnia mieszkania z piwnicą to 28,50m2. Mieszkanie do odświeżenia: okna plastikowe, na podłogach panele, kafle, na ścianach gładź, ogrzewanie miejskie, woda ciepła miejska. Mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne. Bezpośrednio pod mieszkaniem znajduje się suszarnia, dzięki czemu w zimie mieszkanie jest bardzo ciepłe. Koszty utrzymania: czynsz ok. 274zł, w tym opłata za Fundusz Remontowy, opłata dla Zarządcy, zaliczka na ogrzewanie, zaliczka na wodę. Opłaty dodatkowe: gaz, prąd. BRAK PODZIELNIKÓW CIEPŁA NA GRZEJNIKACH. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko sklepy, przedszkole, przystanek, łatwy dojazd do Europejki. Budynek po termomodernizacji. Cena: 199.000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Nowe Miasto

269 000 | 59 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3506/EXP/MS

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Nowym Mieście. FORMA WŁASNOŚCI: PEŁNA WŁASNOŚĆ. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 50,10m2 zlokalizowana jest na parterze w 2-piętrowym budynku z cegły i składa się z: - kuchni z oknem, - 2 pokoi, - łazienki z WC, - przedpokoju. Do mieszkania przynależy duża piwnica o pow. 9m2, poza tym strych wspólny dla mieszkańców. Łączna powierzchnia mieszkania z piwnicą to 59,10m2. Mieszkanie do zamieszkania, świeżo odmalowane: okna plastikowe, na podłogach nowe panele, w przedpokoju i łazience kafle, na ścianach gładź, ogrzewanie piecem 2 funkcyjnym gazowym, instalacje wszystkie po wymianie. Mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne. Na wyposażeniu pozostaje zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD: Kuchnia gazowo-elektryczna, okap, zmywarka, w pokoju duża szafa szafa na całej długości ściany, mieszkanie posiada rolety antywłamaniowe od strony ulicy, od podwórka z uwagi na położenie budynku na górce, kuchnia i łazienka jest na 1 piętrze. Koszty utrzymania: czynsz ok. 320zł, w tym opłata za Fundusz Remontowy, opłata dla Zarządcy, 3m3 wody zimnej i śmieci na 1 osobę. Opłaty dodatkowe: gaz, prąd. Bardzo dobra lokalizacja. W okolicy tereny zielone, miejsca parkingowe przed budynkiem, nieopodal sklep, szpital Ginekologiczno-Polożniczy. Budynek po termomodernizacji, dach po remoncie, klatka schodowa zamykana na domofon. Cena: 269.000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Boguszów-Gorce, Kuźnice

149 000 | 45 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3504/EXP/MS

Idealna oferta po wynajem krótkoterminowy w Boguszowie-Gorcach, Kuźnice II, nieopodal góry Dzikowiec. FORMA WŁASNOŚCI: PEŁNA WŁASNOŚĆ Z KSIĘGĄ WIECZYSTĄ. Mieszkanie 2-pokojowe o pow. mieszkalnej 36,15m2, znajduje się w kamienicy przy ul. Pola 2, na 1 piętrze i składa się z kuchni otwartej na salon, małej sypialni, łazienki z WC i przedpokoju. Mieszkanie przeszło generalny remont, okna plastikowe, drzwi wejściowe antywłamaniowe, drzwi wewnętrzne firmy DRE, zabudowa kuchenna bez sprzętu AGD, instalacje wymienione, ogrzewanie elektryczne energooszczędnymi grzejnikami panelowymi. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 9,14m2. Łączna powierzchnia mieszkania i piwnicy 45,29m2. Niskie koszty utrzymania mieszkania: czynsz wynosi 92,47zł, w tym opłata dla Zarządcy i na Fundusz Remontowy, opłaty wg licznika: woda, prąd. Miejsca parkingowe dla mieszkańców przed budynkiem. Bardzo spokojna okolica, nieopodal przystanek, sklep, Kościół, tereny zielone. Cena: 149 000 zł Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: ExpertPro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Piaskowa Góra

215 000 | 39 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3502/EXP/MS

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Piaskowej Górze. Pożądana lokalizacja, okolice ul. Nałkowskiej i Makuszyńskiego. FORMA WŁASNOŚCI: PEŁNA WŁASNOŚĆ. Nieruchomość o powierzchni 38,80m2 zlokalizowana jest na parterze w 4-piętrowym bloku i składa się z: - 2 pokoi, - widnej kuchni, - łazienki, - osobnego WC, - przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon i piwnica. Mieszkanie wymaga remontu: okna plastikowe, na podłogach panele oraz kafle, na ścianach tynki i tapety. Instalacje częściowo wymienione. Ogrzewanie miejskie, woda ciepła miejska. Mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne. Koszty utrzymania: czynsz ok. 440zł, w tym zaliczka na ogrzewanie, opłata dla Zarządcy, opłata za Fundusz Remontowy. Opłaty dodatkowe: woda, prąd, gaz, śmieci. Budynek po termomodernizacji (spłacona), nieopodal parking dla mieszkańców. W okolicy tereny zielone, plac zabaw, sklepy, szkoła, przedszkole, przystanek, Kościół. Nowa Cena: 215.000 zł Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Śródmieście

155 000 | 25 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 3501/EXP/MS

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Prezentujemy na sprzedaż słoneczną kawalerka na ul. Moniuszki w Wałbrzychu pow. 25m2. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z WC. Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy. Kamienica po generalnym remoncie. Standard mieszkania: na podłogach panele i kafle, na ścianach gładzie, nowe instalacje, okna PCV, ogrzewanie gazowe. Mieszkanie pozostaje umeblowane, tak jak to widać na zdjęciach. Na wyposażeniu m.in.: pralka, lodówka, kuchenka gazowo-elektryczna. Świetna lokalizacja, nieopodal Rynek, szkoła podstawowa, kościół, przystanek autobusowy, sklepy. Polecam i zapraszam na bezpłatną prezentację. Cena: 155.000zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: ExpertPro Nieruchomości: Wałbrzych ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Podzamcze

599 000 | 73 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 3500/EXP/MS

Na sprzedaż 4-pokojowe przestronne mieszkanie na Podzamczu w Wałbrzychu. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 72,60m2 zlokalizowana jest na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku i składa się z dużego salonu z wyjściem na balkon, 3 pokoi, widnej kuchni z oknem, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 2,40m2. Łączna powierzchnia mieszkania wraz z powierzchnią piwnicy wynosi 75,30m2. W bloku winda. Mieszkanie gotowe do zamieszkania: okna PCV, na podłogach panele oraz kafle, na ścianach gładzie, ogrzewanie miejskie, woda ciepła miejska, instalacje wszystkie po wymianie. Mieszkanie pozostaje w większości wyposażone, do uzgodnienia z Właścicielami. Koszty utrzymania na 3 osoby: 800zł, w tym opłata dla Zarządcy, Fundusz Remontowy, zaliczka na ogrzewanie, zaliczka na wodę, opłata za śmieci, opłata ryczałtowa za gaz. Opłaty wg licznika: prąd. Budynek wyremontowany, po spłaconej termomodernizacji. Bardzo dobra lokalizacja, piękny widok z okien na panoramę osiedla Podzamcza. Nieopodal skwerek idealny na codzienne spacery, sklepy, przystanek, Kościół. Cena: 599 000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Podzamcze

390 000 | 62 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3498/EXP/MS

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Podzamczu. FORMA WŁASNOŚCI: PEŁAN WŁASNOŚĆ. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 62,40m2 zlokalizowane jest 9-piętrze w 10-piętrowym bloku z windą i składa się z salonu z wyjściem na balkon, 2 sypialni, kuchni z oknem, łazienki z WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica o pow.2m2. Mieszkanie po remoncie. Standard: instalacje po wymianie, na podłogach deska barlinecka, parapety granitowe, na ścianach gładzie, okna PCV, drzwi wewnętrzne nowe, zewnętrzne antywłamaniowe, łazienka w kaflach hiszpańskich. Możliwość pozostawienia mebli i sprzętu w mieszkaniu. Koszty utrzymania: czynsz ok. 900zł, w tym zaliczka na ogrzewanie, opłaty eksploatacyjne do Spółdzielni, zaliczka na wodę ciepłą i zimną, ryczałt za gaz, opłata za wywóz nieczystości. Czynsz wyliczony na 2 osoby. Opłaty dodatkowe: prąd. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko sklepy, duży parking, Kościół, przystanek. Cena: 390.000 zł Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

świdnica, Centrum

250 000 | 33 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3497/EXP/MS

Na sprzedaż bardzo przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Świdnicy, w okolicy Placu Grunwaldzkiego. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 33,44m2 zlokalizowana jest 3 piętrze kamienicy i składa się z salonu, kuchni z oknem, małej sypialni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Dodatkowo na półpiętrze małe pomieszczenie idealne na pralnię. Do mieszkania przynależy piwnica oraz udział we wspólnym z sąsiadami strychu. W podwórku miejsca parkingowe dla mieszkańców. Mieszkanie do odświeżenia: okna PCV, na podłogach panele, na ścianach gładzie, ogrzewanie energooszczędnymi piecami elektrycznymi wersja slim, woda ciepła z bojlera (80l). Mieszkanie do zamieszkania, świeżo odmalowane. Może być idealną alternatywą do wynajmu. Koszty utrzymania: czynsz na 1 osobę 250 zł, w tym opłata dla Zarządcy, zaliczka na Fundusz remontowy, zaliczka na wodę, wywóz nieczystości. Opłaty wg licznika: prąd, gaz. W cenie w mieszkaniu pozostają meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD: lodówka, płyta gazowa, piekarnik, w sypialni kanapa, w przedpokoju szafa, w salonie komody. Bardzo dobra lokalizacja, nieopodal piekarnia, sklepy, przystanek, szpital, szkoła, stacja PKP i PKS, park. Cena: 250 000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Podzamcze

235 000 | 36 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3496/EXP/MS

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Podzamczu przy ul.. Palisadowej. FORMA WŁASNOŚCI: SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU. Możliwość zakupu przez obywateli Ukrainy. Nieruchomość o powierzchni 35,50m2 zlokalizowane jest 3-piętrze w 10-piętroweym bloku z windą i składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Mieszkanie po remoncie ok 6lat temu, kiedy to wymieniono okna, drzwi wewnętrzne, panele i gładzie. Ogrzewanie miejskie, woda ciepła miejska. Mieszkanie pozostaje w pełni umeblowane i wyposażone: w kuchni zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD: lodówka, kuchenka gazowo-elektryczna, okap, w pokojach meble widoczne na zdjęciach, w przedpokoju szafy, w łazience pralka. Koszty utrzymania: czynsz ok. 400zł, w tym zaliczka na wodę na 1 osobę, opłata za śmieci za 1 osobę, zaliczka na ogrzewanie, opłata dla Zarządcy. Opłaty dodatkowe: prąd. Mieszkanie środkowe, bardzo ciepłe. Bardzo dobra lokalizacja. W okolicy tereny zielone, sklepy, szkoła, przychodnia zdrowia, apteki, duży parking dla mieszkańców. Cena: 235.000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Podzamcze

445 000 | 77 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 3495/EXP/MS

Na sprzedaż bardzo przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu, dzielnica Podzamcze. FORMA WŁASNOŚCI: PEŁNA WŁASNOŚĆ. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 71,90m2 zlokalizowana jest na 4 piętrze w bloku z windą i składa się z 4 pokoi, kuchni z oknem, łazienki, WC oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica o pow. 4,70m2. Mieszkanie do odświeżenia: okna PCV, na podłogach panele, kafle, na ścianach gładzie, ogrzewanie miejskie, woda ciepła miejska. Mieszkanie pozostaje umeblowane, tak jak jest to widoczne na zdjęciach: zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD: lodówka, piekarnik, płyta gazowa, w salonie meble wypoczynkowe i meblościanka, w sypialniach szafy, komody, łóżko, biurko, w przedpokoju szafa. Koszty utrzymania: czynsz ok 820 zł na 1 osobę, w tym opłata dla Sm Podzamcze, zaliczka na wodę, wywóz nieczystości, zaliczka na ogrzewanie, opłata za gaz. Opłaty wg licznika: prąd. Bardzo dobra lokalizacja, nieopodal sklepy, przystanek, Kościół. Cena: 445 000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Nowe Miasto

245 000 | 59 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3493/EXP/MS

Na sprzedaż bardzo przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu, dzielnica Nowe Miasto. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 58,90m2 zlokalizowana jest wysokim parterze w 3-piętrowej kamienicy i składa się z dużego salonu, kuchni z oknem, 1 sypialni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Dodatkowo w przedpokoju schowek/spiżarka. Budynek po remoncie, teren ogrodzony, miejsca parkingowe w podwórku dla mieszkańców, oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe przy ulicy. Mieszkanie do odświeżenia: okna PCV, na podłogach panele, na ścianach gładzie i tynk strukturalny, ogrzewanie gazowe. Koszty utrzymania: czynsz na 3 osoby 450 zł, w tym opłata dla Zarządcy, zaliczka na Fundusz remontowy, zaliczka na wodę, wywóz nieczystości. Opłaty wg licznika: prąd, gaz. Bardzo dobra lokalizacja, nieopodal piekarnia, sklepy, przystanek, szpital, szkoła. Cena: 245 000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Boguszów-Gorce,

139 000 | 45 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 3492/EXP/MS

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Szukasz ciszy i spokoju? Porannej kawy przy śpiewie ptaków? Albo szukasz mieszkania na wynajem krótkoterminowy? Zapraszamy do zapoznania się z oferta zakupu mieszkania w Boguszowie-Gorcach, ul. Kilińskiego. FORMA WŁASNOŚCI: PEŁNA WŁASNOŚĆ. Nieruchomość o powierzchni 44,80m2 zlokalizowana jest na parterze w 1-piętrowym budynku z cegły i składa się z dużej kuchni z oknem, dużego salonu, z możliwością wydzielenia sypialni, łazienki z WC z oknem i przedpokoju. Istnieje możliwość zagospodarowania terenu wokół mieszkania i wykonania wyjścia bezpośrednio na ogród. Do mieszkania przynależy piwnica 1,84m2. Mieszkanie do zamieszkania: okna plastikowe, na podłogach panele oraz kafle, na ścianach gładź, ogrzewanie piecem na węgiel zlokalizowanym w piwnicy oraz zamontowano klimatyzator, który pełni funkcję grzewczą w zimie i funkcję chłodzenia w lecie, instalacje wszystkie po wymianie. Kameralne kamienica, 1 sąsiad. Na wyposażeniu pozostaje zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD: piekarnik, płyta elektryczna, zmywarka. W pokoju kanapa narożna, szafka pod RTV, stolik, 2 pufy, stół z 4 krzesłami, w łazience duża podwójna wanna z hydromasażem. Niskie Koszty utrzymania: czynsz ok. 130zł, w tym opłata za Fundusz Remontowy, opłata dla Zarządcy, woda na 1 osobę. Opłaty dodatkowe: prąd. Bardzo spokojna lokalizacja. W okolicy tereny zielone. Cena: 139.000 zł Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Boguszów-Gorce, Kuźnice

190 000 | 43 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3489/EXP/MS

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Boguszowie-Gorcach, Kuźnice I. FORMA WŁASNOŚCI: PEŁNA WŁASNOŚĆ. Nieruchomość o powierzchni 43,30m2 zlokalizowana jest na 1-piętrze w 3-piętrowym budynku z cegły i składa się z kuchni otwartej na salon, z wydzielonym barkiem, sypialni, łazienki z WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależy komórka na strychu oraz 2 piwnice. Mieszkanie do odświeżenia: okna plastikowe, na podłogach panele oraz kafle, na ścianach gładź, ogrzewanie piecem gazowym 2-funkcyjnym, instalacje wszystkie po wymianie. Mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne. Na wyposażeniu pozostaje zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD: lodówka, piekarnik, płyta gazowa, okap. W sypialni zostaje łóżko, komoda i szafa, w salonie stół z krzesłami, kanapa, szafka pod RTV, szafa w zabudowie. Koszty utrzymania: czynsz ok. 300zł, w tym opłata za Fundusz Remontowy, opłata dla Zarządcy, woda i śmieci na 1 osobę. Opłaty dodatkowe: gaz, prąd. Bardzo dobra lokalizacja. W okolicy tereny zielone, plac zabaw, sklepy, szkoła, apteka. Cena: 190.000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Podzamcze

279 000 | 57 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3488/EXP/MS

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Podzamczu na ul. Fortecznej. FORMA WŁASNOŚCI: PEŁNA WŁASNOŚĆ. Nieruchomość o powierzchni 54m2 zlokalizowana jest na 2-piętrze w 10-piętrowym bloku z windą i składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależy duży balkon i piwnica. Mieszkanie wymaga remontu: okna plastikowe, jedno okno stare drewniane, na podłogach panele oraz kafle, na ścianach tynki i tapety. Ogrzewanie miejskie, woda ciepła miejska. Mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne. Koszty utrzymania: czynsz ok. 420zł, w tym zaliczka na ogrzewanie, opłata dla Zarządcy. Opłaty dodatkowe: woda, prąd, śmieci. Budynek został objęty wykonaniem termomodernizacji, której prace mają się rozpocząć w 2024r. Bardzo dobra lokalizacja. W okolicy tereny zielone, plac zabaw, sklepy, szkoła, przychodnia zdrowia, apteki, bazar, przystanek, stacja paliw. Nowa niższa Cena: 279.000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.