Świdnica, Tel.: +48 74 637 91 91, e-mail: expertpro@expertpro.plWałbrzych, Tel.: +48 74 842 60 15, e-mail: expertpro@expertpro.pl facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania na sprzedaż

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Podzamcze

319 000 | 63 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3421/EXP/OMS

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bloku z windą z poziomu "0" (zero) na w Wałbrzychu na Podzamczu o pow. mieszkalnej 62,50m2. FORMA WŁASNOŚCI: SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU. Mieszkanie znajduje się w bloku z windą na 2 piętrze i składa się z salonu z wyjściem na balkon, 2 pokoi, kuchni z oknem, łazienki, osobnego WC oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie odświeżone: okna plastikowe, na ścianach gładzie, na podłogach panele, kafle, ogrzewanie miejskie, woda ciepła miejska. W cenie mieszkania pozostaje zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD: piekarnik elektryczny, lodówka, zmywarka, płyta gazowa, w pokojach i na przedpokoju szafy w zabudowie. Bardzo spokojna część osiedla, nieopodal szkoła, sklepy, plac zabaw, przystanek, parking. Budynek po termomodernizacji. Cena: 319 000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: ExpertPro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22, Świdnica, ul. Pułaskiego 21 Agent prowadzący: Łukasz Geldarski, tel: 502 387 706 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Piaskowa Góra

275 000 | 58 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 3420/EXP/OMS

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na w Wałbrzychu na Piaskowej Górze o pow. mieszkalnej 56,52m2. FORMA WŁASNOŚCI: PEŁNA WŁASNOŚĆ. Mieszkanie znajduje się w bloku z windą na 7 piętrze i składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3 pokoi, kuchni z oknem, łazienki z WC oraz 2 przedpokoi. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 1,66m2. Łączna powierzchnia mieszkania i piwnicy 58,18m2. Mieszkanie wymaga częściowego remontu: okna plastikowe, na ścianach gładzie, na podłogach parkiet w dobrym stanie, wart zachowania i panele, ogrzewanie miejskie, woda ciepła miejska, instalacje częściowo wymienione. Bardzo spokojna część osiedla, nieopodal szkoła, sklepy, plac zabaw, przystanek, parking. Budynek po termomodernizacji. Cena: 275 000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: ExpertPro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22, Świdnica, ul. Pułaskiego 21 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Śródmieście

259 000 | 51 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3419/EXP/OMS

TYLKO U NAS: Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na w Wałbrzychu w Śródmieściu przy ul. Mickiewicza. Mieszkanie o pow. 51,36m2 znajduje się na 3 piętrze, 3-piętrowej wyremontowanej kamienicy i składa się z 2 sypialni, salonu połączonego z kuchnią i przedpokojem oraz łazienki z WC. Do mieszkania przynależy piwnica, komórka lokatorska oraz duży strych (wspólny dla wszystkich mieszkańców). Mieszkanie po remoncie, do odświeżenia. Standard: okna plastikowe, ogrzewanie gazowe piecem 2-fukncyjnym, na podłogach panele, na ścianach gładzie. W kuchni pozostaje cała zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD: kuchenka gazowo-elektryczna, zmywarka, lodówka, okap, w łazience pozostaje pralka. Między salonem, a kuchnią zamontowano barek, w którym zamontowano szafki. W jednej z sypialni na całej ścianie wstawiono dużą szafę (garderobę) w zabudowie. Mieszkanie bardzo przemyślane, wykorzystano każdy kąt, to ulokowania nawet najdrobniejszej zabudowy. Czynsz ok 300zł, w tym opłaty eksploatacyjne, fundusz remontowy. Opłaty wg licznika: woda, prąd, gaz. Budynek w świetnym stanie, docieplony, dach po remoncie, czysta klatka schodowa, zamykana na domofon, przed budynkiem parking dla mieszkańców. Świetna lokalizacja, 2min spacerem do Rynku, nieopodal przystanek, sklepy. Cena: 259 000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: ExpertPro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22, Świdnica, ul. Pułaskiego 21 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczawno-Zdrój, Centrum

529 000 | 72 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 3418/EXP/OMS

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na w Szczawnie Zdrój w Nowym Kameralnym bloku, o pow. mieszkalnej 71,80m2. Mieszkanie dwupoziomowe, znajduje się w bloku 2-piętrowym na 2 piętrze i składa się z: 1 poziomu: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, osobne WC, przedpokój i komunikacja na piętro. 2 poziom: 1 pokój. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 8,10m2 oraz możliwość korzystania z dużego strychu. Łączna powierzchnia mieszkania z piwnicą 79,90m2. Mieszkanie po remoncie, do lekkiego odświeżenia. Czynsz obliczony na 2 osoby: 650zł, w tym opłaty eksploatacyjne, fundusz remontowy, zaliczka na ogrzewanie, opłata za wodę zimną i ciepłą, opłata za wywóz nieczystości. Opłaty wg licznika: prąd. Budynek w świetnym stanie, czysta klatka schodowa, zamykana na videodomofon, za budynkiem parking zamykany bramą na pilota. Świetna lokalizacja, 5min spacerem na deptak w Szczawnie Zdrój, nieopodal przystanek, sklepy. Cena: 529 000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: ExpertPro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22, Świdnica, ul. Pułaskiego 21 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Podzamcze

265 000 | 55 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3417/EXP/OMS

OFERTA TYLKO U NAS: Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na w Wałbrzychu na Podzamczu o pow. mieszkalnej 50,80m2. FORMA WŁASNOŚCI: SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU. Mieszkanie znajduje się w bloku 4-piętrowym na 3-piętrze i składa się z salonu z wyjściem na balkon, 2 sypialni, kuchni z oknem, łazienki, osobnego WC oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 4,30m2. Łączna powierzchnia mieszkania i piwnicy 55,10m2. Mieszkanie wymaga remontu: okna drewniane, na ścianach gładzie, na podłogach parkiet w dobrym stanie, wart zachowania, ogrzewanie miejskie, woda ciepła miejska, instalacje starszego typu. Bardzo spokojna część osiedla, nieopodal żłobek, szkoła, sklepy, plac zabaw, przystanek, parking, kościół. Budynek po termomodernizacji, klatka schodowa zadbana, zamykana na domofon. Cena: 265 000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: ExpertPro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Rynek 22, Świdnica, ul. Pułaskiego 21 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Podgórze

135 000 | 40 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 3416/EXP/OMS

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż kawalerka w Wałbrzychu na Podgórzu przy ul. Niepodległości o pow. mieszkalnej 36,50m2 . Forma własności: pełna własność. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły i składa się z pokoju, kuchni z oknem, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależą 2 piwnice kolejno o pow. 1,80m2 i 2,10m2. Powierzchnia mieszkania wraz z powierzchnia pomieszczeń przynależnych wynosi 40,40m2. Dodatkowo w budynku pomieszczenie: wózkownio-rowerownia, oraz duży strych do użytku wszystkich mieszkańców. Mieszkanie do odświeżenia: okna PCV, na podłogach panele, na ścianach gładzie. Ogrzewanie gazowe piecem 2-funkcyjnym. Czynsz 320zł, w tym opłata za Fundusz remontowy i zarząd. Opłaty wg licznika: woda, prąd, gaz. Świetna lokalizacja, w okolicy sklep, przystanek, tereny zielone idealne do spacerów, bliski dojazd do Andrzejówki. Budynek w dobrym stanie technicznym, docieplony, dach i klatka schodowa po remoncie. Cena: 135.000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych ul. Rynek 22 lub Świdnica ul. Pułaskiego 21 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świdnica,

340 000 | 70 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3415/EXP/OMS

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż 3-pokojowe przestronne mieszkanie w Świdnicy przy ul. Leśnej o pow. ok.69,50m2 . Forma własności: pełna własność. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku z cegły i składa się z salonu, 2 sypialni, kuchni z oknem, łazienki z WC z oknem oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy garaż o pow. 20m2, piwnica oraz komórka na strychu. Mieszkanie wymaga remontu: okna PCV, na podłogach deski poniemieckie i wykładzina, na ścianach gładzie. Ogrzewanie piecami kaflowymi, woda ciepła z junkersa gazowego. Czynsz 320zł, w tym opłata za Fundusz remontowy i zarząd. Opłaty wg licznika: woda, prąd, gaz. Świetna lokalizacja, w okolicy sklep, przystanek, szkoła, szpital, zalew. Budynek w dobrym stanie technicznym, docieplony, dach po remoncie, ogrodzony. Cena: 340.000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych ul. Rynek 22 lub Świdnica ul. Pułaskiego 21 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Boguszów-Gorce, Osiedle Krakowskie

178 000 | 42 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3413/EXP/OMS

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Boguszowie Gorcach na os Krakowskim o pow. ok.42m2 . Forma własności: pełna własność. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1-piętrowym budynku z cegły i składa się z salonu, sypialni, kuchni z oknem, łazienki z WC z oknem oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie do odświeżenia: okna PCV, na podłogach panele (nadające się do wymiany), kafle, na ścianach gładzie. Ogrzewanie węglowe piecem zlokalizowanym w kuchni. W łazience miejsce przygotowane na wstawienie kabiny prysznicowej. W cenie mieszkania pozostają meble i sprzęt widoczny na zdjęciach. Czynsz 140zł, w tym opłata za Fundusz remontowy i zarząd, 1m3 wody. Opłaty dodatkowe wg licznika: woda, prąd, gaz. Świetna lokalizacja, w okolicy sklep, plac zabaw dla dzieci, Przedszkole. Budynek w dobrym stanie, dach po remoncie. Cena: 178.000 zł Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych ul. Rynek 22 lub Świdnica ul. Pułaskiego 21 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Boguszów-Gorce, Boguszów Gorce

230 000 | 60 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3412/EXP/OMS

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Boguszowie Gorcach, nieopodal Rynku o pow. 60,18m2 . Forma własności: pełna własność. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z cegły i składa się z salonu, 2 sypialni, kuchni z kącikiem wypoczynkowym, łazienki z WC oraz przedpokoju. Na poziomie mieszkania duży strych z możliwością adaptacji. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie do odświeżenia: okna PCV, na podłogach panele, kafle, na ścianach gładzie. Ogrzewanie gazowe piecem 2-funkcyjnym firmy Termet zakupionym w 2021r. W cenie mieszkania pozostaje zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD: lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, pralka, w sypialni łóżko i szafa, w przedpokoju szafy, w salonie kanapa narożna, pokój dziecinny w całości umeblowany. Czynsz 440zł, w tym opłata za Fundusz remontowy i zarząd, woda na 3 osoby, opłata za śmieci. Opłaty dodatkowe wg licznika: prąd, gaz. Świetna lokalizacja, w okolicy sklep, plac zabaw dla dzieci, Rynek, Urzędy. Blok w dobrym stanie, dach po remoncie, w planie remont całej klatki schodowej, na której zostały już wymienione piony gazowe. Cena: 230.000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Wałbrzych ul. Rynek 22 lub Świdnica ul. Pułaskiego 21 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świdnica, Centrum

220 000 | 69 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3411/EXP/OMS

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem do remontu w ścisłym Centrum Świdnicy. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 69,40m2 zlokalizowana jest na 1 piętrze 2 - piętrowej kamienicy. Składa się z widnej kuchni, 2 przestronnych pokoi, w tym 1 przejściowy, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska na parterze budynku oraz pomieszczenie gospodarcze położone obok wejścia do mieszkania. Mieszkańcy mają możliwość korzystania ze wspólnego strychu. Mieszkanie do generalnego remontu: drzwi wejściowe i wewnętrzne drewniane starego typu, na podłogach oryginalne deski, płyta pilśniowa, linoleum, we wszystkich pomieszczeniach oprócz kuchni znajdują się okna PCV, na ścianach tynki, ogrzewanie piecami kaflowymi. Czynsz wynosi 350 zł, w tym Fundusz Remontowy, opłata dla Zarządcy. Opłaty wg zużycia: prąd, gaz, śmieci, woda. W budynku została wymieniona instalacja gazowa oraz wyremontowano dach w 2020r. Bardzo dogodna lokalizacja, nieopodal Rynek, kościół, sklepy, szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy. Cena: 220 000 zł Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Świdnica, ul. Pułaskiego 21, Wałbrzych, ul. Rynek 22. Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel. 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świdnica, Centrum

320 000 | 59 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3410/EXP/OMS

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie na w Centrum Świdnicy z niezależnym wejściem z zewnątrz. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 59 m2 zlokalizowana jest na parterze w 3 piętrowej kamienicy i składa się z przestronnego salonu , sypialni, widnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. ok. 10 m2. Dodatkowo mieszkańcy mogą korzystać ze wspólnego strychu. Standard mieszkania: okna PCV, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne nowego typu, na ścianach gładzie, na podłogach panele, kafle, wszystkie instalacje po wymianie, ogrzewanie gazowe piecem dwufunkcyjnym, W najbliższym czasie planowany montaż rolety zewnętrznej antywłamaniowej na drzwiach wejściowych. W cenie mieszkania pozostaje wszystko to, co widoczne na zdjęciach (oprócz sprzętu RTV) wraz ze sprzętem AGD (lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta gazowa, mikrofala, pralka). Czynsz: 400 zł w tym opłata dla Zarządcy, opłata za fundusz remontowy, 14m3 wody, śmieci. Opłaty wg liczników: prąd, gaz. W budynku wyremontowano dach w 2022 r. Bardzo dobra lokalizacja, 3 min. spacerkiem do Rynku, nieopodal szkoła, przedszkole, sklepy, park w bliskiej okolicy. Cena: 320 000 zł Dodatkowo możliwość zakupu garażu murowanego zlokalizowanego przy budynku za cenę 50 000 zł. z osobną KW. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Świdnica, ul. Pułaskiego 21, Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel. 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świdnica, Centrum

250 000 | 140 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 3409/EXP/OMS

Prezentujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Świdnicy w Rynku. Mieszkanie o pow. użytkowej 128m2 składa się z 2 dużych pokoi, 2 mniejszych sypialni, przestronnej kuchni, łazienki, WC, przedpokoju oraz pomieszczenia gospodarczego idealnego na garderobę. Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy. Mieszkanie do generalnego remontu: na podłogach pozostawiono oryginalne deski, na ścianach zbity tynk do cegieł, na sufitach zamontowano regipsy, okna drewniane, instalacje do wymiany, brak zainstalowanego ogrzewania (wcześniej było gazowe). Mieszkanie przygotowane do wykończenia. Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek w dobrym stanie technicznym, przeprowadzono generalny remont dachu, klatka schodowa w trakcie remontu. Czynsz wynosi ok. 500 zł, w tym Fundusz Remontowy, opłata dla Zarządcy, woda, śmieci. Opłaty wg liczników: prąd, gaz. Cena: 250 000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Świdnica ul. Pułaskiego 21 lub Wałbrzych ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel.: 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Wałbrzych, Biały Kamień

299 000 | 100 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 3408/EXP/OMS

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ: Na sprzedaż 2 mieszkania, które można połączyć w jedno, 2-poziomowe mieszkanie, w kameralnej 3-rodzinnej kamienicy w Wałbrzychu na Białym Kamieniu w okolicy ul. Bema, o pow. mieszkalnej 70,80m2. Do mieszkania przynależy ogródek z altanką o pow. 44m2, dzierżawa 20zł/rok. Na sprzedaż 2 mieszkania, jedno na parterze, drugie na 1 piętrze: - wysoki parter: 2 pokoje, kuchnia, łazienka z WC z oknem, przedpokój, o pow. mieszkalnej 40,70m2, - piętro: 2 pokoje, WC, przedpokój, o pow. mieszkalnej 30,10m2. Do mieszkań przynależą piwnice o pow. łącznej 29,80m2. W piwnicy dodatkowo do dyspozycji sąsiadów suszarnia, a na strychu powierzchnia wspólna. Przed budynkiem miejsca parkingowe dla mieszkańców. Łączna powierzchnia mieszkań wraz z powierzchnią piwnic wynosi 100,40m2. Mieszkania do adaptacji, można pozostawić w aktualnej formie i np. jedno z nich wynająć, lub połączyć piętra komunikacją i stworzyć piękną, tak ostatnio popularną 2-poziomową przestrzeń. Standard: Okna plastikowe, instalacje po wymianie, na ścianach tynki, na podłogach panele i wykładzina oraz kafle, ogrzewanie centralne wspólne dla 2 mieszkań na węgiel i drewno, piec zlokalizowany w piwnicy. Mieszkanie bardzo ciepłe, budynek przeszedł gruntowny remont, wykonano elewację z dociepleniem, wymieniono dach, wykonano remont klatki schodowej. Bardzo przyjemna okolica, świetne połączenie do Wałbrzyskiej Obwodnicy, wokół mnóstwo terenów zielonych, niska zabudowa. Cena: 299 000 zł do negocjacji Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: ExpertPro Nieruchomości: Wałbrzych, ul. Sienkiewicza 8, Świdnica, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel: 790 708 300 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świdnica, Centrum

139 000 | 41 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 3406/EXP/OMS

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w Centrum Świdnicy z możliwością wykonania 2-pokojowego wg przykładowego projektu dołączonego do zdjęć. Mieszkanie obecnie nadaje się do generalnego remontu. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 40,87 m2 zlokalizowana jest na 1 piętrze 3-piętrowej zabytkowej kamienicy. Składa się obecnie z 2 pomieszczeń, każde z nich ma osobne wejście z korytarza. Istnieje możliwość połączenia tych pomieszczeń, poprzez wybicie otworu w ścianie. Mieszkanie do remontu: drzwi wejściowe i wewnętrzne starego typu, na podłogach oryginalny parkiet oraz beton, nowo wstawione okna PCV, na ścianach tynki, ogrzewanie piecem kaflowym. Jest możliwość wykonania ogrzewania gazowego. Czynsz wynosi 124zł, w tym Fundusz Remontowy, opłata dla Zarządcy. Opłaty wg zużycia: prąd, woda, śmieci. Budynek częściowo po remoncie elewacji, w planie remont elewacji od strony podwórka oraz klatki schodowej. Bardzo dogodna lokalizacja, nieopodal Rynek, sklepy, szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy. Cena: 139 000 zł Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Świdnica, ul. Pułaskiego 21, Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel. 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świdnica, Centrum

350 000 | 82 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3405/EXP/OMS

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie do remontu w Centrum Świdnicy. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 81,68 m2 zlokalizowana jest na 1 piętrze 3 - piętrowej zadbanej kamienicy. Składa się z widnej kuchni , 3 przestronnych pokoi, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależą 2 piwnice o łącznej powierzchni ok. 10 m2. Mieszkańcy mają możliwość korzystania ze wspólnego strychu. Teren wokół budynku ogrodzony zamykany bramą wjazdową z miejscami parkingowymi dla mieszkańców. Mieszkanie do remontu: drzwi wejściowe i wewnętrzne drewniane starego typu, na podłogach oryginalne deski, linoleum, we wszystkich pomieszczeniach oprócz łazienki znajdują się okna PCV, na ścianach tynki, ogrzewanie gazowe, instalacje wodna i gazowa w miedzi. Czynsz wynosi 216 zł, na 1 osobę w tym Fundusz Remontowy, opłata dla Zarządcy, woda, śmieci. Opłaty wg zużycia: prąd, gaz. Budynek po termomodernizacji, remoncie elewacji oraz dachu. W najbliższym czasie planowany remont klatki schodowej. Bardzo dogodna lokalizacja, nieopodal Rynek, sklepy, szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy. Cena: 350 000 zł do negocjacji. Możliwość dokupienia garażu zlokalizowanego obok budynku w cenie 30 000 zł. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Świdnica, ul. Pułaskiego 21, Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel. 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Oferta aktualna

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Świdnica, os. Młodych

500 000 | 76 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 3404/EXP/OMS

Na sprzedaż przestronne 4- pokojowe mieszkanie na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 75,60 m2 zlokalizowana jest na parterze w 10- piętrowym bloku z windą i składa się z widnej kuchni otwartej na salon, 3 sypialni, łazienki, osobnego WC oraz przedpokoju. Jedna z sypialni posiada wyjście na balkon. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 1,3 m2 (uwzględniona w KW). Do dyspozycji mieszkańców jest wspólna rowerownia. Przed budynkiem znajduje się mnóstwo bezpłatnych miejsc parkingowych. Mieszkanie gotowe do zamieszkania: okna PCV, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, drzwi wewnętrzne nowe drewniane dębowe, na ścianach gładzie, na podłogach panele, kafle, ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, instalacje po wymianie, instalacja wodna w miedzi. Czynsz wynosi 913 zł na 4 osoby, w tym Fundusz Remontowy, opłata dla Zarządcy, woda zimna , ciepła, zaliczka na ogrzewanie, śmieci. Opłaty wg licznika: prąd. W cenie mieszkania może pozostać zabudowa kuchenna wraz ze zmywarką oraz szafy wnękowe. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, ocieplony. Bardzo dogodna lokalizacja, spokojna okolica, w okolicy szkoła, przedszkole, żłobek, przystanek autobusowy. Cena: 500 000 zł Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Więcej informacji: Expert Pro Nieruchomości: Świdnica, ul. Pułaskiego 21, Wałbrzych, ul. Rynek 22 Agent prowadzący: Agnieszka Grzyb, tel. 790 708 300. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny, sporządzona jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji